11 грудня 2020 року практичний психолог школи №5 Світлана та співробітниця ювенальної превенції Лілія провели перший урок профілактичної програми «Вибір-8» в двох восьмих класах. Тема уроку – «Відповідальний вибір». Співпраця між освітянами та правоохоронцями дозволяє ефективно проводити профілактику та сприяє підвищенню довіри і безпеки у місцевій громаді.
Проект «Дієва профілактика» реалізується за підтримки Посольства США в Україні.