19 лютого 2021: м. Білгород-Дністровський.
Тренерки Ліна, пані офіцер ювенальної превенції, та Рита, соціальний педагог ЗНЗ #4, провели в 8-б класі сесію “Ризики” програми ВИБІР-8 та поділились відгуком:
“Сьогодні ми з Ліною Сергіївною провели урок “Ризики”. Дуже скептично відносилися ми до гри “Відгадай”. Довго самі не могли зрозуміти правил. Але результат вразив
Гра сподобалась як нам так і дітям. Діти були в захваті. Дуже активно і швидко закінчився урок.
![🙏](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t80/1/16/1f64f.png)
І ми і діти в піднесеному настрої закінчили урок. Другу сесію, вважаю, що було проведено успішно
“
![🙏](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t80/1/16/1f64f.png)
Проект “Дієва профілактика” реалізується за підтримки Посольства США в Україні.