Час для занять цього тижня через тривалі тривоги було вибрати дуже непросто. Були й очікування, і перенесення. Проте учасників “Вибору – 5” це не зупинило, попри все обидві заплановані зустрічі успішно проведено. У вівторок обговорили тему “Протидія тиску”. А в п’ятницю дізнавалися про шкідливий вплив наркотичних речовин, міркували про те, як змінюється соціальне життя наркозалежних людей і чи варто ризикувати здоров’ям, стосунками з близькими, своїм майбутнім заради сумнівного задоволення чи експериментів з цікавості. #Центр_профілактики
![](http://choiceyouth.org/wp-content/uploads/2022/10/312464026_1286510878852258_4660836993515643548_n.jpg)