Успішно відбулась реалізація мікро проєкту командою «Вибір-5» Ізмаїльського ліцею № 16 з гімназією та початковою школою Ізмаїльського району Одеської області. Дитина, перебуваючи в школі ,відчуває на собі безліч стресових факторів: велика кількість дітей в класі, насичений розпорядок дня, багато інформаційного матеріалу, необхідність постійно підкорятися вимогам вчителів, низький рівень саморегуляція в силу свого життєвого досвіду. А отже постає необхідність створення психологічного кутка розвантаження, де діти зможуть зняти психоемоційне напруження, втому, агресивний стан та підвищити свій настрій.
Результати – за допомогою створеної зони психологічного розвантаження, діти тепер отримують в спеціально організованому просторі можливість розвиватися і гармонізовувати свій психологічний стан, навчаються знімати напругу, випускати зайву енергію, щоб з новими силами продовжувати навчання.
Проєкт “Науково обґрунтована профілактика для дітей Укр аїни” реалізує #Центр_профілактики за підтримки Інституту міжнародної освіти, США.