Ізмаїльський ліцей №6 реалізує проєкт «Створення безпечного середовища, яке формує у дітей культуру відповідальної поведінки».
Мета: здійснювати роботу щодо виховання у підростаючого покоління основ безпечного середовища, яке містить у собі знання з правил пожежної,мінної безпеки та цивільного захисту в цілому, ознайомлення з алгоритмом дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій, формування в учнів навичок надання домедичної допомоги. засвоєння алгоритму дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій різного характеру.
Завдання: збереження життя і здоров’я учасників освітнього процесу, формування у дітей культури безпечної поведінки Завдання проєкту здійснення профілактичної та просвітницької роботи спільно з учнями 6 класу, вчителем трудового виховання та вчителем інформатики,практичним психологом щодо створення у Ізмаїльському ліцеї №6 куточку у класі безпеки.
Проєкт “Науково обґрунтована профілактика для дітей Укр аїни” реалізує #Центр_профілактики за підтримки Інституту міжнародної освіти, США.