Пані Катерина – соціальна педагогиня СЗОШ #16 міста Ізмаїл. ЇЇ кредо у професійній діяльності: “Єдиний спосіб зробити видатну роботу – щиро любити те, що робиш!”
Вона вирішила стати тренеркою програми “Вибір 5” для того, щоб у своїй практичній діяльності підвищувати в учнів мотивацію до здорового способу життя, навчаючи дітей робити правильний та відповідальний вибір у складних життєвих ситуаціях задля власного щасливого майбутнього, і максимально реалізуватися у житті!
Проект “Науково обґрунтована профілактика для дітей України” реалізує #Центр_профілактики за підтримки Інституту міжнародної освіти, США.