Для учнів Краснокосянської гімназії спільним стало бажання рятувати рідний край від екологічного лиха . Учасники проєкту – хлопці і дівчатка ,що піклуються про навколишнє природнє середовищє, досліджуватимуть проблеми довкілля та вірять у те, що здатні зробити наше село гарним. У ході підготовки до проєктної діяльності були створені групи ,кожна з яких буде виконувати певні завдання:
– патріотичний мурал;
– прибирання території біля гімназії, лиману та території села;
– участь у різних акціях та фотоконкурсах;
– зелені насадження на території гімназії та за її межами;
Мета – поглибити знання вихованців про багатогранність та цінність природи, розвивати бережливе ставлення .Виховувати любов до рідного краю, бажання захищати і примножувати багатство природи.
Проєкт “Науково обґрунтована профілактика для дітей Укр аїни” реалізує #Центр_профілактики за підтримки Інституту міжнародної освіти, США.