Персонал проекту «Дієва профілактика» взяв участь в онлайн зустрічі, під час якою аналізували проведені сесії програми «Вибір-8» та обговорювали подальші заходи. Команди з Арцизу, Білгорода-Дністровського, Краматорська, Слов’янська, Корюківки та Красної Коси презентували власний досвід та вивчали досвід інших команд.
Вікторія, тренерка та заступниця директора школи зі Слов’янська, зокрема сказала: «Дієва профілактика» – це один з проєктів, який реалізовується в п’ятій школі міста Слов’янська. Були і інші проєкти, в яких зустрічались теми профілактики шкідливих звичок, асоціальних явищ, насильства. Але цей проєкт дійсно був ДІЄВИМ. По-перше, дуже гарна ідея створити команду тренерів саме з працівників поліції та педагогів. Адже кожен з нас був компетентним у своїй сфері діяльності, завдяки чому діти отримували 100 % правильної інформації…».
Проект «Дієва профілактика» реалізується за підтримки Посольства США в Україні.