Анастасія – практична психологиня ЗОШ №14, м. Ізмаїл. Вона вирішила стати тренеркою профілактичної програми ВИБІР-5 тому що: «Тренер – ключова фігура, маяк, світло якого допомагає обрати вірний курс у життєвому просторі. Моя ціль – допомогти дітям на шляху до гармонії, щастя та успіху».
Проект “Науково обґрунтована профілактика для дітей України” реалізує #Центр_профілактики за підтримки Інституту міжнародної освіти, США.